تبلیغات
Download : Musics and Full Albums and Movies and Tv-Show - سریال 24این سریال به سبک اکشن و ماجرایی است. نقش اول این داستان «جک باور» در اداره یک CTU (واحد ضد تروریستی)، شاخه ای خیالی از سازمان CIA مشغول به کار است(که البته شاخه ای شبیه آن با نام دیگر در این سازمان وجود دارد) و هر فصل (Season) یک روز از زندگی او را، در حال مبارزه با یک نقشه ی تروریستی بزرگ و خطرناک نشان می دهد. هر قسمت (Episode) از سریال، یک ساعت از روز جک باور را نشان می دهد و در قسمت ۲۴ روز جک باور به پایان می رسد. این سریال علاوه بر طرفداران اکشن و تیراندازی، به دلیل داشتن داستان پر هیجان، و نشان دادن زندگی شخصی شخصیت ها، به دوستداران سریال های درام وماجرایی نیز توصیه می شود.. ماجرایی نیز توصیه می شود. علیرغم چندین بدشانسی بزرگ، استقبال مردم آمریکا از این سریال خوب بوده و به مرور زمان افزایش چشمگیری داشته است. با توجه به اینکه پخش فصل اول این سریال اندکی پس از حادثه ی ۱۱ سپتامبر آغاز شد و با توجه به محتوای تروریستی فیلم شبکه ی Fox در ابتدا پخش سریال را برای مدتی به تعویق انداخت. اما با پخش سریال استقبال خوبی از آن به عمل آمد به طوری که «کیفر ساترلند» بازیگر کاراکتر جک باور، برای بازی در تنها ۱۰ قسمت اول سریال برنده ی جایزه ی گوی زرین شد. با فروش DVD فصل اول، این سریال رکورد فروش DVD در بریتانیا را، نه فقط در بخش سریال، بلکه در بخش فیلم شکست و ارباب حلقه ها را پشت سر گذاشت. به طوری که خود کیفر ساترلند از این رکورد شکنی اظهار تعجب نمود. 

این سریال در سایت imdb نمره ی ۹٫۱ از ۱۰ را دارد. لازم به ذکر است که در لیست بهترین فیلم های(فیلم، نه سریال) تاریخ در همین سایت، فیلم پدرخوانده با همین نمره، یعنی ۹٫۱ رتبه ی نخست را در اختیار دارد. در سایت tv.com نیز سریال ۲۴ تنها پس از سریال Heroes که نمره ی ۹٫۴ را دارد، با نمره ی ۹٫۳ به طور مشترک با چند سریال دیگر در رتبه ی دوم قرار دارد. با توجه به اینکه این سریال به دلایل غیر فنی (سیاسی، دینی و پخش صحنه های شکنجه که بسیاری از بانوان و کودکان را از جمع طرفداران حذف می کند) مخالفانی دارد، و با توجه به ادامه دار بودنِ منحصر به فرد داستان سریال، (به طوری که در طول پخش تلویزیونی بینندگان در صورت از دست دادن ۱ یا ۲ قسمت، روند کلی داستان را از دست می دادند) نمرات ذکر شده در بالا نشانگر زیبایی بی نظیر سریال می باشد.لازم به ذکر است بزرگانی چون بیل گیتس (ثروتمند ترین فرد دنیا و صاحب شرکت مایکروسافت)، دیک چنی (معاون رییس جمهور آمریکا) و دونالد رامسفلد (وزیر دفاع سابق آمریکا) از طرفداران این سریال هستندجوایز گوی زرین (Golden Globe) از معتبر ترین جوایز اعطا شده به سریال ها می باشد، اما این جوایز در محدوده ی کم(فقط خود سریال و بازیگران آن) داده می شوند و ضمنا تمرکز اصلی آن بر روی فیلم ها می باشد. اما امی (Emmy) به طور تخصصی به سریال ها پرداخته و در بخش های مختلف(از جمله کارگردانی، نویسندگی، موسیقی و …) به سریال ها جوایزی اعطا می کند، به طوری که این مراسم به نوعی همتای اسکار در تلویزیون به حساب می آید.

سریال ۲۴ و کیفر ساترلند از زمان آغاز پخش به مدت پنج سال متوالی، به ترتیب کاندید بهترین سریال درام(غیر کمدی) و بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام شدند و بالاخره در سال ششم در هر دو بخش جایزه را مال خود کردند.ضمنا در سال ۲۰۰۲ «رابرت کوشران» برنده ی جایزه ی امی بهترین نویسندگی در سریال درام برای این سریال شد. در سال ۲۰۰۳ «یان توینتون» کاندید دریافت جایزه ی امی برای بهترین کارگردانی در سریال درام شد و شان کالری جایزه ی بهترین موسیقی را مال خود کرد. و در سال ۲۰۰۶ «گریگوری ایتزین» کاندید بهترین بازیگر نقش دوم مرد در یک سریال درام شد. و «جین اسمارت» هم کاندید بهترین بازیگر نقش دوم زن در یک سریال درام گردید. در همان سال «جان کسار» هم جایزه ی بهترین کارگردانی را در یک سریال درام مال خود کرد.در مراسم گوی زرین سال ۲۰۰۱، کیفر ساترلند تنها برای بازی در ۱۰ قسمت اول سریال، جایزه ی گوی زرین را در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام(غیر کمدی) برد، در همان سال سریال ۲۴ کاندید دریافت جایزه ی بهترین سریال درام(غیر کمدی) بود. در سال ۲۰۰۲، سریال ۲۴ در بخش بهترین سریال درام، کیفر ساترلند در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام و «دنیس هیسبرت» در بخش بهترین بازیگر نقش دوم مرد کاندید دریافت گوی زرین بودند. در سال ۲۰۰۳ بالاخره خود سریال نیز جایزه ی بهترین سریال درام را در جشنواره ی گوی زرین مال خود کرد، در همان سال، کیفر ساترلند مجددا کاندید دریافت جایزه ی گوی زرین بود. در سال ۲۰۰۴ باز هم سریال ۲۴ کاندید دریافت جایزه ی بهترین سریال درام بود. در سال ۲۰۰۵ کیفر ساترلند مجددا کاندید دریافت گوی زرین شد. و در سال ۲۰۰۶ باز هم سریال ۲۴ و کیفر ساترلند کاندید دریافت گوی زرین گردیدند..ضمنا کیفر ساترلند در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ برنده ی بهترین بازیگر نقش اول مرد یک سریال تلویزیونی از جشنواره ی انجمن بازیگران شد.سازندگان سریال تصمیم گرفته اند که فیلمی ۲ ساعته را هم از این سریال بسازند و در پرده ی سینما ها نمایش دهند. پیش از این قرار بود فیلمبرداری این فیلم سینمایی در سال ۲۰۰۷ آغاز شود، اما به دلیل فشردگی کار روی سریال (به گفته ی کیفر ساترلند، ۱۲ تا ۱۵ ساعت در روز، شش روز در هفته) فیلمبرداری فیلم سینمایی به تعویق افتاده است.همزمان نشان دادن چند تصویر کارکترهای داستان در کنار هم در اکثر در موقیعت های برای بالاتر بردن حساسیت و هیجان موضوع و القای آن به مخاطب بکار بده شده است. شهره اغداشلو تنها بازیگر مطرح ایرانی حاضر در هالیوود هم دریک سری از این سریال حضوری موفق داشته است. لوکیشن های فیلم در : سن پدرو ، لوس آنجلس ، فورت مک آرتور می باشد . و اکثر فیلمبرداری این مجموعه در این مکان ها انجام شده است. سری هفتم این مجموعه جدیدترین سیزن این سریال هست که درسال ۲۰۰۸ در آمریکا به روی آنتن می رود.نکته : با اعتصاب نویسندگان امریکا پخش این سریال به تعویق افتاد و فعلا بروی انتن نرفته است.گرچه فقط همین مشکل نبود و مسائل حاشیه ای دیگری نیز گریبان گیرتولید این مجموعه نیزشد مثل بازداشت ساترلند که مدتی را در زندان به علت رانندگی در حالی که نوشیدنی الکی مصرف کرده و این برای چندمین بار بود که این امر اتفاق می افتاد. و طبق قانون بازداشت و برای مدتی زندانی شد. و تهیه کنندگان نیز از اعتصاب نویسندگان بهره گرفته وتا زمان بازداشت نقش اول سریال به اتمام برسد. پروژه تولید را متوقف کردند

این سریال از سال 2001-2010 پخش شد که برای دانلود(از سرور مدیا فایر) برای شما قرار دادیم.

(upload by bia2zirzamin.com)

24

قابل ذکر است که قسمت اول هرکدام از فصل ها دارای پسوورد است که در زیر ذکر شده اند.

(upload by bia2zirzamin.com)

فصل یک : b2z
فصل دو : bia2zirzamin
فصل سه : bia2zirzamin.net
فصل چهار : bia2zirzamin1.com
فصل پنج : www.bia2zirzamin.com
فصل شش : www.2.bia2zirzamin.com
فصل هفتم : www.bia2zirzamin1.com
فصل هشتم : www.1.bia2zirzamin1.com